KONST / Litografier / Färglitografi 16428174
nr 1642 8174
Carouschka Streijffert
(f. 1955), Sverige
Signerad, numrerad 200/360, daterad - 83. Färglitografi, bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:25:59
13/9 01:57:38
Carouschka Streijffert
Läs mer om Carouschka Streijffert